Liitu Asutajate Seltsiga


Selts ootab liikmeteks uusi Eestiga seotud ettevõtjaid, kes loovad ja juhivad kasvule orienteeritud, rahvusvahelise ambitsiooniga tehnoloogiafirmasid. Selleks, et hoida klubi-siseste vestluste kõrget taset, on meil liikmekandidaatidele välja kujunenud mõned kriteeriumid:
 1. Sa oled ...
  1. startupi asutaja (min 10% osalust)
  2. oma startupis tegutsenud vähemalt ühe aasta, Eestis oluline osa tegevusest
  3. Su ettevõttel on vähemalt €100k korduvat käivet (ARR) või üle 20,000 kasutaja või oled kaasanud üle 500,000 EUR investorite kapitali
  4. Sinu äri on globaalse ambitsiooniga platvorm, toote- või teenusepakkuja (näiteks SaaS)
 2. Sul on kaks soovitajat olemasolevate seltsiliikmete seas
 3. Sul on soov ja võimalus panustada seltsi eesmärkidesse ja kogukonna arendamisse. Asutajate Selts ei ole disainitud olema ettevõtlusõppe "algkool", selleks soovitame pigem liituda mõne inkubatsiooniprogrammiga. Samuti ei ole see formaalne ettevõtete assotsiatsioon. Seltsi eesmärk on ehitada teatud kogemusega asutajate kogukonnas tugevaid omavahelisi seoseid, ja selle eelduseks on liikmete aktiivne osalus ja panustamine.
Seltsi juhatus võib nende kriteeriumite osas teha erandeid ja kutsuda liikmeks ka ettevõtjaid, kes täpselt (veel) ei kvalifitseeru, kuid täiendaksid oma oskuste, teadmiste ja aktiivse panusega oluliselt meie kogukonda.

Liitumise protsess:
 1. Palun täida liitumise avaldus.
 2. Keegi juhatuse liikmetest võtab peatselt Sinuga ühendust.
 3. Seltsi vastuvõtmise korral lisatakse Sind meie Slacki jt infokanalitesse ja hakkad saama regulaarselt kutseid seltsi üritustele.
 4. Liikmetele kehtib iga-aastane liikmemaks 300 EUR.
Seltsi liikme-staatuse saab lõpetada millal iganes liikme soovil, või juhatuse otsusega kui:
 1. Liige pole pikemat aega osalenud seltsi tegevustes
 2. Liige pole tasunud seltsi liikmemaksu

Avalduse vorm


Palun täida liikmeksastumise avaldus.